Lightfast sada 36 olejových pastelek v dóze pro 72ks - Limitovaná edice

Kód: 2305758
Neohodnoceno
Značka: Derwent
1 495 Kč
Skladem

Koupili jste si první sadu Lightfast s 36 odstíny? Přesně pro ty z Vás, jež tak učinili, je tu nová sada s rezervním zásobníkem pro 72 odstínů, jež obsahuje nových 36 odstínů a dává Vám prostor pro umístění zbylých 36 odstínů, jež už máte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firma Derwent se tak snaží maximálně vycházet vstříc zákazníkům, abyste nemuseli kupovat znovu celou škálu 72 barev. Jedná se o limitovanou edici.

Po rozsáhlém výzkumu a vývoji značka Derwent hrdě představuje novou kolekci pastelek Derwent Lightfast. Je to první pastelka na bázi oleje se 100% světlostálostí a hladkou strukturou, s kterou je radost pracovat. Vyzkoušejte to sami. Myslíme si, že je ten nejlepší sortiment v této kategorii, který vám můžeme nabídnout!

Revoluční jádro je dlouhodobě odolné proti změnám barvy. Tato vlastnost zajišťuje světlostálost uměleckých děl po dobu až 100 let. Pastelky Derwent Lightfast jsou na bázi oleje, hladké a krémové, s možností výtečného vrstvení syté barvy. A co víc, v kombinaci s těmito pastelkami mohou být použita  média pro olejové barvy.

Pastelky jsou dostupné ve škále 36 barev, Všechny barvy vyhovují mezinárodnímu testování světlostálosti dle normy ASTM D-6901 (byly testovány v Arizoně, USA).

Úžasné oko, které můžete vidět na obalu pastelek Lightfast pro firmu navrhl a vytvořil oceňovaný americký umělec Jesse Lane.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pastelky - sady i jednotlivě
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: